Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Дана Політика приватності визначає правила отримання і нагромадження, обробки та використання персональних даних, отриманих від Вас Інтернет-магазином "Playersroom" www.playersroom.co.ua.

Інтернет-магазин докладає всіх старань для забезпечення пошани Вашої приватності і захисту наданої персональної інформації під час користування Сайтом та здійснення покупок в рамках магазину а також з цією метою вдається до всіх необхідних заходів..

Які дані Інтернет-магазин отримує автоматично під час користування Сайтом?

Інтернет-магазин не отримує автоматично жодних даних, за винятком даних, які містяться в файлах, про які йде мова нижче, під час самого користування Сайтом. 

Які дані отримує Інтернет-магазин під час реєстрації і покупок?

Інтернет-магазин отримуватиме у Вас наступні персональні дані за посередництвом Сайту та інших форм зв'язку, у випадку здійснення покупок і процесу реєстрації на Сайті:

- прізвище і ім'я,
- місце постійної прописки,
- адреса до кореспонденції, якщо вона відрізняється від адреси прописки,
- адреса електронної пошти,
- номер телефону.

Вказання цих даних добровільне, але необхідне для проведення реєстрації і покупок в межах Сайту.

Ви маєте право доступу до змісту своїх персональних даних та право до їх виправлення. З метою реалізації цього повноваження Просимо користуватися опцією в рамках свого профілю або адресою електронної пошти, вказаною нижче.

Розповсюдження інформації

З метою реалізації договору Інтернет-магазин може надавати доступ до зібраних від Вас даних партнерам, за допомогою яких Магазин реалізовує зобов'язання зокрема кур'єрським фірмам, операторам системи оплати або фірмам, які обслуговують рекламації. У таких випадках кількість переданої інформації обмежується до необхідного мінімуму.

Крім того, доступ до поданої Вами інформації може надаватися компетентним органам публічної влади, якщо цього вимагає діюче законодавство

Технічні засоби і Ваші обов'язки

Інтернет-магазин докладає всіх можливих зусиль, щоб захистити Ваші дані і охороняти їх від дій третіх осіб.

Проте прийняті нами міри можуть виявитися недостатніми, якщо ви самі не дотримуватиметесь правил безпеки. Зокрема ви зобов'язані зберігати в таємниці ім'я користувача та пароль до Сайту і не передавати їх третім особам. Пам'ятайте, що Інтернет-магазин не звертатиметься до Вас з проханням подати їх, за винятком введення під час реєстрації на Сайті. Щоб не допустити користування Вашим профілем неуповноваженим особам просимо вийти після закінчення користування Сайтом. 

Як Ви можете користуватися своїми правами?

Ви можете переглядати і редагувати Ваші дані, в будь-який момент, в межах Сайту, після входу з використанням електронної адреси та пароля. У випадку, якщо ви забудете пароль або виникне інша проблема з реєстрацією, просимо зв'язатися з нами за адресою, вказаною нижче.

Ви маєте право вимагати інформацію про зміст даних, які зберігаються на Вашу тему, а також право вимагати зміни, блокування або усунення даних, а також право спростовувати помилки, доповнення або актуалізацію Ваших даних. Ви також маєте можливість внесення заперечення проти використання Ваших персональних даних в маркетингових цілях. З цією метою просимо зв'язатися за електронною адресою, вказаною нижче.

Follow Us!
копіювання даних Мої збережені продукти Help
UltraBOOST S&L m

adidas PERFORMANCE UltraBOOST S&L m

Справжня ціна:
3 448.99 грн
4 741.99 грн
Оцінка товару 0/5Оцінка товару 0/5Оцінка товару 0/5Оцінка товару 0/5Оцінка товару 0/5
(0)0 на підставі оцінки
Оцініть товар!
безкоштовне доставлення 2 000.00 грн понад замовленням.
On stock
Виберіть розмір!
41,3
42
43,3
44
45,3
46
Кількість:
У кошик
Вибране +/-
Інформація про товар
|
Інформація про доставлення
|

adidas PERFORMANCE UltraBOOST S&L m

Справжня ціна:
3 448.99 грн
4 741.99 грн
Код товару: EF1982___________9.5
Матеріал: Mesh
Довжина стопи: 28 cm

При замовленні в електронному магазині Playersroom ви можете скористатися наступними способами доставки:

  • Доставлення до відділення Нової Пошти;
  • Доставлення на вказану адресу за допомогою кур'єрської служби.

                                                                                                                                                          

1. При доставлення у відділення Нової Пошти ви можете вказати у яке відділення вам найзручнеше відправити товар. Оплата за доставлення та відправку грошових коштів (при наложеному платежі) бере на себе покупець, але при замовленні на суму більше 2000 гривень ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА.

2.Доставлення на вказану адресуза допомогою кур'єрської служби при замовленні вартість якого більше 2000 гривень доставлення безоплатне. Для замовленнь, сума яких менша 2000 гривень, вартість доставки вираховується за цінами Нової Пошти. 

Товар можна придбати в таких наших магазинах:
Budapest Arena Plaza, Playersroom
Budapest Árkád, Playersroom
Budapest Köki Terminál, Playersroom
Budapest Váci utca Playersroom
Budapest Westend, Playersroom
Debrecen Fórum, Playersroom
Győr Árkád, Playersroom
Nyíregyháza Korzó, Playersroom
Shopmark Playersroom
Szeged Árkád, Playersroom
Szombathely Family Center, Playersroom